W nowym zwierciadle: Wakacje [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Home » W nowym zwierciadle: Wakacje [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: Vacation
  • Kraj: USA
  • Data premiery: 29 lipca 2015 (świat)
  • Długość: 1 godz. 39 min.
  • Gatunek: komedia

Rusty Griswold, chcąc naprawić relacje z żoną i synami, zabiera rodzinę w podróż do parku rozrywki 'Walley World’. Więcej Mniej

Więcej o filmie „W nowym zwierciadle: Wakacje”

W nowym zwierciadle: Wakacje (ang. Vacation) – amerykańska komedia z 2015 roku w reżyserii Jonathana Goldsteina i Johna Francisa Daleya. Film jest sequelem cyklu komediowego W krzywym zwierciadle. W rolach głównych wystąpili Ed Helms i Christina Applegate, ale Chevy Chase i Beverly D’Angelo epizodycznie zagrali również swoje role z poprzednich filmów.

Rusty Griswold, syn Clarka i Ellen Griswoldów, jest teraz żonatym mężczyzną z dwójką dzieci: nastoletnim i zniewieściałym Jamesem oraz młodszym, bardzo nieznośnym Kevinem. Pracuje jako pilot dla taniej linii budżetowej Econo-Air. Jego żona, Debbie, narzeka na jej nudne życie. Gdy jego przyjaciele opowiadają o ich podróży do Paryża, Rusty postanawia zaoferować swojej rodzinie niezapomniane wakacje. Wypożyczają samochód i wspólnie wyjeżdżają do Walley World, miejsca gdzie wiele lat temu Rusty spędził swoje wakacje z rodzicami i siostrą.

Zobacz podobne do „W nowym zwierciadle: Wakacje”: