Thor: Ragnarok [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Home » Thor: Ragnarok [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: n/d
  • Kraj: USA
  • Data premiery: 10 października 2017 (świat)
  • Długość: 2 godz. 10 min.
  • Gatunek: fantasy

Thor mierzy się w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą. Więcej Mniej

Więcej o filmie „Thor: Ragnarok”

Thor: Ragnarok – amerykański film akcji z elementami science fantasy z 2017 roku na podstawie serii komiksów o superbohaterze o imieniu Thor wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię filmu odpowiadał Taika Waititi na podstawie scenariusza Erica Perasona, Craiga Kyle’a i Christophera Yosta. Tytułową rolę zagrał Chris Hemsworth, a obok niego w rolach głównych wystąpili: Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo i Anthony Hopkins.

Główny bohater, Thor, musi pokonać Hulka w walce gladiatorów na planecie Sakaar, aby móc powrócić do Asgardu i uratować go przed Helą i Ragnarökiem.

Thor: Ragnarok wchodzi w skład III Fazy Marvel Cinematic Universe. Jest to siedemnasty film należący do tej franczyzy, tworząc jej pierwszy rozdział zatytułowany The Infinity Saga. Jest on kontynuacją filmów Thor z 2011 oraz Thor: Mroczny świat z 2013 roku. Czwarta część, Thor: Miłość i grom została zapowiedziana na 2022 rok.

Światowa premiera filmu miała miejsce 10 października 2017 roku w Los Angeles. W Polsce zadebiutował on 25 października tego samego roku. Przy budżecie 180 milionów dolarów Thor: Ragnarok zarobił prawie 855 milionów dolarów. Film otrzymał również pozytywne oceny od krytyków.

Zobacz podobne do „Thor: Ragnarok”: