The Room [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Home » The Room [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: n/d
  • Kraj: Not Found
  • Data premiery: 27 czerwca 2003 (świat)
  • Długość: 1 godz. 39 min.
  • Gatunek: dramat

Życie poczciwego bankiera zostaje wywrócone do góry nogami w momencie, gdy jego narzeczona zaczyna się spotykać z ich najlepszym przyjacielem. Więcej Mniej

Więcej o filmie „The Room”

The Room – wyprodukowany w 2003 roku niezależny dramat w reżyserii Tommy’ego Wiseau, który także napisał scenariusz, zagrał główną rolę i był odpowiedzialny za produkcję filmu. Poza Wiseau, obsada składa się z Juliette Danielle, Grega Sestero, Philipa Haldimana, Kyle Vogt, Carolyn Minnott, i Robyn Paris. Choć ogólna fabuła filmu jest skupiona na trójkącie miłosnym złożonym z bankiera Johnny’ego (Wiseau), jego narzeczonej, Lisy (Danielle) i najlepszego przyjaciela, Marka (Sestero), większość filmu składa się z serii niepowiązanych scen z życia przyjaciół i krewnych głównych bohaterów.

Film ten znany jest jako Obywatel Kane złych filmów i uważany jest za jeden z najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek powstały. Początkowo emitowany jedynie w niektórych kalifornijskich kinach, film szybko zyskał status kultowego, gdy fani dostrzegli śmieszność nieporadności wykonania. W ciągu dekady, jaka minęła od czasu premiery film był puszczany w całych Stanach Zjednoczonych i stał się podstawą dla gry komputerowej, książki i sztuki teatralnej.

Zobacz podobne do „The Room”: