Szkoła Dla Elity s01e04

Szkoła Dla Elity s01e04 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"El amor es una droga" / "Love is a drug"

Reżyseria: Ramón Salazar

Scenariusz: Darío Madrona

Ku swojej irytacji Lu zdaje sobie sprawę, że Nadia uzyskała najwyższy wynik na ostatnim egzaminie, co stawia Lu na drugim miejscu ze względu na krzywą ocen. Aby uzyskać najlepszy wynik, Lu bada i dowiaduje się, że jej nauczyciel planuje adopcję, ale ma z tym trudności z powodu problemów finansowych. Wykorzystując wpływ rodziny, przekupuje nauczyciela, aby dał jej najlepszy wynik na egzaminie. 

W międzyczasie Guzmán próbuje zasłużyć na wybaczenie Nadii, kupując jej prezenty. Mówi mu, że musi zachowywać się jak muzułmanin i błagać rodziców o przebaczenie za próbę odebrania jej dziewictwa i zakłócenia honoru. Kiedy Guzmán zobowiązuje się, ona mu wybacza. Uczniowie biorą udział w imprezie charytatywnej zorganizowanej przez rodziców Mariny i Guzmána. 

Marina zaprasza Samuela i ostatecznie nawiązują związek. Ku swemu niedowierzaniu i złości Guzmán widzi, jak jego ojciec bierze narkotyki w winnicy, co prowadzi do kłótni podczas rodzinnego obiadu. Samuel i Guzmán również widzą Omara i Andera całujących się w winnicy. Każdy konfrontuje się ze swoim przyjacielem, a każdy przyjaciel ujawnia nowe informacje – Ander nie lubi tenisa, a Samuel dowiaduje się, że Omar jest dilerem narkotyków. 

Z imprezy wychodzą Carla, Christian i Polo. Nano dostaje ofertę – musi strzelić komuś w nogę, a więcej pieniędzy nie będzie mu winien. Jednak tego nie robi, co powoduje, że zostaje zadźgany i zadłuża się jeszcze bardziej niż wcześniej. Marina znajduje go i pomaga mu, obiecując zachować to w tajemnicy przed Samuelem.