Szkoła Dla Elity s01e03

Szkoła Dla Elity s01e03 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Sábado noche" / "Saturday Night"

Reżyseria: Ramón Salazar

Scenariusz: Darío Madrona

Nano, z pomocą Christiana, postanawia wykorzystać dokumenty dotyczące zepsucia ojca Mariny, aby go szantażować, a tym samym zdobyć pieniądze na spłatę długów. Na przyjęciu Samuela Marina i Nano postanawiają udać się do jej domu. Chociaż Samuel chciał przyznać się do swoich uczuć do Mariny, upija się i wymiotuje na nią, nie mając szansy. Poszukując swojej siostry, Guzmán towarzyszy Nadii na przyjęciu, gdzie pije odurzony poncz i się odurza.

W rezultacie prosi Guzmána, aby pływał z nią w swoim basenie. Zdając sobie sprawę z jej stanu, odmawia i dzwoni po taksówkę, aby zabrać ją do domu. Następnego dnia w szkole Lu widzi, jak Nadia i Guzmán są przyjaźni. Zazdrosna, wyjawia Nadii, że Guzmán założył się, by odebrać jej dziewictwo. Nadia konfrontuje go.

W międzyczasie Marina mówi Samuelowi, że jest nosicielem wirusa HIV po tym, jak wyznaje jej swoje uczucia. Carla i Polo mają trójkąt z Christianem po uwiedzeniu go. Ander uczestniczy w przyjęciu Samuela, gdzie jest na haju z Omarem, ku złości Guzmána, i walczą. Później, prosząc o więcej tabletek, Ander wpada w kłopoty i ma złamaną rękę w wynikającej z tego walce. Samuel mówi Nano o stanie Mariny, a on konfrontuje ją, doskonale świadomy uczuć Samuela do niej i prosi ją, aby przestała bawić się z jego bratem.