Spider-Man: Bez drogi do domu [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Home » Spider-Man: Bez drogi do domu [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: Spider-Man: No Way Home
  • Kraj: Islandia
  • Data premiery: 17 grudnia 2021 (Polska)
  • Długość: 2 godz. 30 min.
  • Gatunek: akcja

Kiedy cały świat dowiaduje się, że pod maską Spider Mana skrywa się Peter Parker, superbohater decyduje się zwrócić o pomoc do Doktora Strange’a. Więcej Mniej

Więcej o filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu”

Spider-Man: Bez drogi do domu (oryg. Spider-Man: No Way Home) – amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterze o tym samym pseudonimie wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię odpowiada Jon Watts, a za scenariusz Chris McKenna i Erik Sommers. Producentami filmu są Kevin Feige i Amy Pascal. W tytułowej roli powróci Tom Holland, a obok niego w głównych rolach wystąpią: Zendaya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Jon Favreau, J.B. Smoove, Martin Starr, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Willem Dafoe, Jamie Foxx, Alfred Molina, Rhys Ifans i Thomas Haden Church.

Produkcja ta wchodzi w skład IV Fazy Marvel Cinematic Universe, jest on dwudziestym siódmym filmem należącym do tej franczyzy oraz kontynuacją filmów Spider-Man: Homecoming z 2017 i Spider-Man: Daleko od domu z 2019 roku. Polska i amerykańska premiera została zapowiedziana na 17 grudnia 2021 roku.

Zobacz podobne do „Spider-Man: Bez drogi do domu”: