Spider-Man: Bez drogi do domu [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: Spider-Man: No Way Home
  • Kraj: Not Found
  • Data premiery: Not Found
  • Długość: 2 godz. 30 min.
  • Gatunek: Not Found

„Kiedy cały świat dowiaduje się, że pod maską Spider Mana skrywa się Peter Parker, superbohater decyduje się zwrócić o pomoc do Doktora Strange’a.”

„Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy. Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strange’a sprawia wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum. Peter musi podjąć najważniejsze wyzwanie, które na zawsze zmieni nie tylko jego przyszłość ale również przyszłość multiwersum.”

W rolach głównych: 

  • Tom Holland
  • Zendaya
  • Benedict Cumberbatch

Więcej o filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu”

Spider-Man: Bez drogi complete domu (oryg. Spider-Man: No Way Home) – amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterze o tym samym pseudonimie wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię odpowiadał Jon Watts na podstawie scenariusza Chrisa McKenny i Erika Sommersa. Producentami filmu są Kevin Feige i Amy Pascal. W tytułowej roli powrócił Tom Holland, a obok niego w głównych rolach wystąpili: Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, Jon Favreau, Jamie Foxx, Willem Dafoe, Alfred Molina, Benedict Wong, Tony Revolori, Marisa Tomei, Tobey Maguire i Andrew Garfield.

W filmie Peter Parker prosi Stephena Strange’a, aby ukryć jego tożsamość jako Spider-Mana. Rzucone zaklęcie wymyka się spod kontroli, dając możliwość przejścia złoczyńcom z alternatywnych światów. W starciu z nowymi przeciwnikami pomagają Parkerowi jego wersje z innych światów.

Bez drogi attain domu wchodzi w skład IV Fazy Marvel Cinematic Universe, jest to dwudziesty siódmy film należący get tej franczyzy oraz kontynuacja filmów Spider-Man: Homecoming z 2017 i Spider-Man: Daleko od domu z 2019 roku. W przygotowaniu są również: druga trylogia z Hollandem w tytułowej roli i serial animowany dla Disney+, Spider-Man: Freshman Year. Światowa premiera Bez drogi realize domu miała miejsce 13 grudnia 2021 roku w Los Angeles. W Polsce film zadebiutował 17 grudnia tego samego roku.