Słodkie zmartwienia [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Home » Słodkie zmartwienia [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: Clueless
  • Kraj: Not Found
  • Data premiery: 7 lipca 1995 (świat)
  • Długość: 1 godz. 37 min.
  • Gatunek: dramat

Gdy w szkole pojawia się nowa i niezbyt atrakcyjna uczennica, Cher proponuje jej metamorfozę. Więcej Mniej

Więcej o filmie „Słodkie zmartwienia”

Słodkie zmartwienia (ang. Clueless) – amerykański serial komediowo-obyczajowy, emitowany w latach 1996 do 1999; w Polsce od 2001, a ponownie w 2008. Powstał on z inspiracji filmem Clueless z 1995 roku.

Serial opowiada o perypetiach nastoletniej Cher Horowitz oraz jej przyjaciół. Wiodą oni beztroskie życie w Beverly Hills. W serialu ich często błahe problemy przedstawione są w sposób bardzo humorystyczny i kolorowy. Uczęszczają oni do jednej szkoły i mają wspólne rozterki życiowe.

Ulubionym zajęciem Cher jak i jej koleżanek Dionne oraz Amber są zakupy w bardzo drogich butikach. Cher, główna bohaterka a zarazem narratorka, to córka adwokata Mela Horowitza, mieszkająca w luksusowej rezydencji w Beverly Hills. Jest marzycielką, przeżywa wiele nieszczęśliwych miłości, a także ciągle marzy o księciu z bajki. Jej największa pasją jest moda – zawsze zna się na światowych trendach, uchodzi za ekspertkę w sprawach życia towarzyskiego i randek, jest bardzo lubiana i powszechnie ceniona w swojej szkole. Dionne jest najlepszą przyjaciółką Cher, powiernicą jej sekretów. Razem z Murrayem tworzą parę, którą zna cała szkoła. Mimo tego, że czasem dochodzi między nimi do sprzeczek i nieporozumień, bardzo się kochają. Amber to rudowłosa ekscentryczka, szalona dziewczyna, która lubi się wyróżniać. Ma swój własny styl i za wszelką cenę chce dorównać Cher popularnością. Murray wyznacza trendy w modzie męskiej w szkole, a razem ze swoim przyjacielem Seanem tworzą zgraną paczkę. Bardzo często wpadają na szalone i jakże głupie pomysły.

W serialu uosobieniem rozsądku i spokoju jest ojciec Cher – Mel Horowitz, znany i ceniony adwokat, oraz jej przyrodni brat Josh. Z pewnością królową życia szkolnego jest Cher, ale również Dionne i Amber potrafią zwrócić na siebie uwagę i dobrze się przy tym bawić.

Serial liczy sobie 3 serie, w których skład wchodzi 62 odcinki.

Sezon 1:1996-1997

Sezon 2: 1997-1998

Sezon 3: 1998-1999

Zobacz podobne do „Słodkie zmartwienia”: