Rick and Morty s04e10

Rick and Morty s04e10 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Star Mort Rickturn of the Jerri"

Reżyseria: Erica Hayes

Scenariusz: Anne Lane

Klon Beth, dokuczał w „ABC’s of Beth,” jest pokazany prowadzący bunt przeciwko „nowe i ulepszone ” Galaktyczne Federacji. Po bitwie jest leczona przez lekarza, który odkrywa urządzenie wszczepione jej szyi, powodując, że wierzy, że jest klonem.

Na Ziemi, Beth i Jerry udają się do poradnictwa rodzinnego w Dr. Wong’s, podczas gdy Morty i Summer walczą o pas niewidzialności Ricka. Space Beth konfrontuje się z Rickiem, który ujawnia, że druga Beth ma również urządzenie na szyi i twierdzi, że jest klonem.

Federacja wkrótce przybywa na Ziemię, domagając się przekazania Kosmicznej Beth. Rick przypadkowo pozwala poślizgnąć się, że Space Beth może być w rzeczywistości klonem, i wyścigi do biura dr Wonga, aby uratować Beth z Tammy i oddział żołnierzy, którzy pomylili ją z Space Beth.

Rick, Beth i Jerry spotykają się z Space Beth, a obie Beths są teraz wściekłe na Ricka za odmowę ujawnienia, który jest klonem. Są ponownie atakowani przez Tammy’ego, który bierze więźniów Beths i wysyła ich na statek Federacji.

Morty i Summer interweniują, a Rick zabija Tammy.Morty and Summerinter and Rick kills Tammy. Rodzina kieruje się na statek, a Rick zamierza uwolnić Beths, podczas gdy Morty i Summer odcięli swój superlaser, zanim będzie mógł zniszczyć Ziemię.

Beths uciekają na własną rękę, gdy Rick zostaje skonfrontowany z Phoenixpersonem, który prawie go zabija, zanim zostanie zamknięty przez Space Beth (z pomocą Jerry’ego). W następstwie, Rick pobiera rurę pamięci zawierającą jego pamięć o stworzeniu klona Beth, po wymazaniu własnej wiedzy o tym, która Beth jest oryginałem. Jednak nikt w rodzinie nie jest zainteresowany poznawaniem prawdy.

Rick obserwuje jednak pamięć, ale dowiedział się, że Beth poprosiła go, aby sam zdecydował, czy chce ją w swoim życiu. Sklonował ją, a następnie miał dwie Beths zamienione wokół, dopóki nie wiedział, który był oryginalny.

Po przyznaniu się, że jest „straszny ojciec”,” Rick stara się być dobrym przyjacielem zamiast i naprawić Phoenixperson (którego szczątki odzyskał po bitwie), tylko być agresywnie odrzucone. Rick jest pozostawiony sam i zrozpaczony.