Rick and Morty s04e09

Rick and Morty s04e09 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Childrick of Mort"

Reżyseria: Kyounghee Lim

Scenariusz: James Siciliano

Gdy Jerry zabiera rodzinę na kemping, Rick otrzymuje telefon od Gai, czującej planety, że jest w ciąży ze swoimi dziećmi. Beth naciska na Ricka, aby nie porzucił swojego potomstwa, więc niechętnie zabiera rodzinę do Gai, gdzie rodzi się pierwsze pokolenie Gaianów.

Jerry zabiera Morty’ego i Summer’a na pustynię, aby rozbić obóz, podczas gdy Rick i Beth budują zaawansowaną cywilizację dla Gaianów, aby mogli być samowystarczalni. Jednak w ramach procesu sortowania Gaian do zawodów, wiele z nich są klasyfikowane jako „bezproduktywne” i wygnany z miasta.

Tymczasem Morty i Summer porzucają Jerry’ego, wściekłego na niego za zmuszanie ich na wycieczkę kempingową. Jerry spotyka unproductives i podnosi je jako prymitywne, plemienne społeczeństwo.

Morty i Summer znajdują rozbity statek kosmiczny i udaje mu się latać po improwizowanej naprawie. Nagle Reggie, boska istota, która jest prawdziwym ojcem Gaians, przybywa, aby przejąć nad nimi opiekę. Rick, zdając sobie sprawę, że Reggie nie ma interesu w opiekowa Gaians, nie chce zrezygnować z aresztu.

Jerry następnie przybywa z Unproductives do ataku Gaians, więc Reggie upoważnia Jerry,a Rick dać Beth zaawansowane pistolet. Rick następnie walczy Reggie ręka w rękę, ale jest prawie pokonany;

Następnie morty i statek kosmiczny Summer wpada w głowę Reggie, zabijając go. Ciało Reggie spada na Gaię, niszcząc miasto i zabijając wielu Gaians, podczas gdy Jerry ratuje Beth. Wściekła na śmierć Reggie, Gaia ściga Ricka i jego rodzinę z powrotem w kosmos.

Beth, Morty i Summer pogodzić się z Jerry, co powoduje Rick ze złością zwrócić uwagę na porażki Beth w podnoszeniu Morty i Summer.