Rick and Morty s04e08

Rick and Morty s04e08 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"The Vat of Acid Episode"

Reżyseria: Jacob Hair

Scenariusz: Jeff Loveness & Albro Lundy

Podczas misji Rick i Morty handlują specjalnymi klejnotami z obcymi gangsterami. Gangsterzy zdradzają ich, a Rick udaje śmierć jego i Morty’ego, wskakując do kadzi z fałszywym kwasem. Jednak, jak ukrywają się w kadzi, gangsterzy nie od razu odchodzą.

Morty staje się niecierpliwy i zabija gangsterów z pistoletu Ricka, oskarżając Ricka o zły pomysł z kadzią kwasu. Morty następnie ośmiela Ricka do wynalezienia czegoś w oparciu o jeden z jego pomysłów, gdzie może stworzyć „save point” w czasie, do którego może wrócić, aby uniknąć śmierci lub poprawić błędy.

Rick niechętnie zgadza się na stworzenie specjalnego pilota, ale Morty bierze go, zanim będzie mógł wyjaśnić, jak to działa. Morty następnie popełnia liczne zbrodnie i wybryki i resetuje się, aby uniknąć konsekwencji. W końcu jednak Morty zakochuje się w sobie i rozpoczyna związek z młodą kobietą. Kiedy w końcu utknęli na pustyni, Morty rozważa użycie pilota, ale zamiast tego wzywa do ratowania, chcąc zachować relację, którą ma.

Jednak po uratowaniu Morty’ego, Jerry przypadkowo naciska pilota, resetując Morty’ego z powrotem, zanim rozpoczął się związek. Morty nie udaje się jego próba ponownego uruchomienia związku, gdy jego zapisz punkt jest przypadkowo nadpisany, a on wraca do Rick, mówiąc, że nauczył się lekcji, że nie należy żyć konsekwencją wolnego życia.

Rick ujawnia następnie, że pilot nie resetuje osi czasu, ale zamiast tego teleportuje Morty’ego do alternatywnego wymiaru, a także zabija Morty’ego rodzimego w tym wymiarze, aby Morty mógł zająć jego miejsce. Przerażony Morty błaga Ricka, aby cofnął wszystko, więc Rick łączy wszystkie alternatywne wymiary.

Chociaż zapobiega to śmierci zastępcy Mortysa, wszyscy pamiętają zbrodnie popełnione przez Morty’ego, a jedynym sposobem, w jaki może uciec, jest wskoczyć do kadzi z fałszywym kwasem, aby upozorować jego śmierć.

Zadowolony jego punkt został udowodniony, Rick ujawnia, że były w alternatywnym wymiarze przez cały ten czas, ponieważ nie chciał ryzykować Morty rujnuje ich wymiar domu.