Rick and Morty s04e07

Rick and Morty s04e07 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Promortyus"

Reżyseria: Bryan Newton

Scenariusz: Jeff Loveness

Rick i Morty dowiadują się, że byli kontrolowani przez pasożyty przytulające się do twarzy zwane Glorzo i że próbują użyć UFO Ricka do zasilania superbroni, która rozprzestrzeni Glorzo na Ziemię.

Rickowi i Morty’emu udaje się zwalczyć drogę z planety, powodując masowe zniszczenie. Jednak po powrocie do domu zdają sobie sprawę, że zostawili Summer i wrócili na misję ratunkową, tylko po to, aby stwierdzić, że Summer nie ma przywiązanego do niej Glorzo i jest czczony jako bogini.

Summer wyjaśnia, że po tym, jak Rick i Morty zostali pod kontrolą Glorzo, została oszczędzona z powodu wykałaczki w ustach, która uniemożliwiła Glorzo zatrzaśnięcia się na jej twarzy i spowodowała, że uznali ją za boginię. Trzej próbują uciec, ale są blokowani przez resztę Glorzo.

Rick używa melodii z harmonijki Morty’ego, która wyzwala ciało gospodarza Glorzo do złożenia wszczepionego jaja, co doprowadziło do śmierci zarówno gospodarza, jak i kontrolującego Glorzo.

Wszyscy Glorzosi są zabijani, ale nie przed oskarżaniem Ricka, Morty’ego i Summer’a o zniszczenie ich po prostu za próbę rozwoju ich cywilizacji.

Po powrocie do domu, Rick i Morty zaczynają odczuwać silny ból brzucha. Obawiając się, że mają zamiar złożyć jaja Glorzo, obaj żegnają się ze sobą, ale okazuje się, że ból był z regularnego wypróżnienia.