Rick and Morty s04e05

Rick and Morty s04e05 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Rattlestar Ricklactica"

Reżyseria: Jacob Hair

Scenariusz: James Siciliano

W celu utrzymania Jerry’ego przed zranieniem się podczas stawiania światełek świątecznych Rick czyni go lżejszym od powietrza i sprawia, że buty Jerry’ego są cięższe niż powietrze, aby działać jako kotwica. Jednak Jerry później traci jedno ze swoich butów, co powoduje, że odpływa i gubi się.

Podczas podróży w przestrzeni kosmicznej, rick’s spaceship dostaje „płaska opona”, która wymaga Rick zatrzymać go naprawić. Morty nie przestrzega rozkazu Ricka, aby pozostać w statku kosmicznym i zostaje ugryziony przez kosmicznego węża.

Kiedy Rick analizuje węża pod kątem antidotum, on i Morty dowiadują się, że w rzeczywistości jest to astronauta z planety inteligentnych węży, które są na krawędzi wojny światowej. Czując się winny, Morty potajemnie zastępuje martwego astronautę węża zwykłym wężem i upuszcza go na planetę węży.

Obce węże szybko zdają sobie sprawę, że wąż Morty’ego nie pochodzi z ich planety. Później węże robotów w czasie przybywają do domu Morty’ego, aby spróbować go chronić i zabić.

Z pomocą przyszłej wersji siebie, Rick podróżuje w czasie i pozostawia tajemnice podróży w czasie do węży wcześniej na osi czasu, co ostatecznie powoduje, że nadużywa podróży w czasie na tyle, aby przyciągnąć uwagę Policji Czasu, którzy niszczą swoją cywilizację, eliminując ich pierwszego inteligentnego przodka.

Jerry udaje się wrócić do domu, ale kończy się raniąc się jak Rick przewiduje. Rick i Morty poznają swoje przyszłe ja, którzy przypominają im, że muszą pomóc swoim dawnym ja rozwiązać problem węża i zamknąć pętlę czasu.