Rick and Morty s04e04

Rick and Morty s04e04 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Claw and Hoarder: Special Ricktim's Morty"

Reżyseria: Anthony Chun

Scenariusz: Jeff Loveness

Po tym, jak Morty został porażeni przez Morty’ego, aby zdobyć smoka, Rick niechętnie zawiera umowę z czarodziejem, który tworzy kontrakt duszy między Mortym a smokiem Balthromawem.

Tymczasem Jerry spotyka gadało kota w swojej sypialni, ale Rick podkreśla, że nie ma z tym nic wspólnego. Kot przekonuje Jerry’ego, aby zabrać go na Florydę, aby znaleźć zabawę na imprezie na plaży, ale kot zdradza Jerry’ego, oskarżając go o wypróżnianie się na plaży.

Jednakże, ten kot tylko kończy się przykry każdy przy ten strona, powodujący ono dostawanie wyrzucony na zewnątrz wraz z Jerry. Morty próbuje grać z Balthromawem, ale jasne jest, że Balthromaw nie lubi Morty’ego, co go frustruje.

Rozgniewany na Balthromaw kradzież uwagi Morty’ego, Rick próbuje zabić smoka, ale obaj w końcu zdając sobie sprawę, że mają wiele wspólnego i nieumyślnie więź duszy. Następnie przybywa Czarodziej, oskarża Balthromaw o bycie „slut dragon”, i zabiera go do egzekucji.

Rick pomaga Morty’emu uratować Balthromawa, ponieważ więź duszy oznacza, że umrze, jeśli Balthromaw to zrobi. Z pomocą innych smoków dziwka, Rick i Morty są w stanie uratować Balthromaw, zabić Czarodzieja i zerwać więź duszy. Teraz niewygodne z jak seksualne smoki są, Rick i Morty części sposobów z Balthromaw.

Rick i Jerry skanują umysł kota, aby dowiedzieć się, dlaczego może mówić, i są przerażeni tym, co widzą. Ścigają kota, a Rick wymazuje pamięć Jerry’ego o incydencie.