Rick and Morty s04e03

Rick and Morty s04e03 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"One Crew over the Crewcoo's Morty"

Reżyseria: Bryan Newton

Scenariusz: Caitie Delaney

Gdy Rick i Morty napadają na obcy grób, Rick jest wściekły, gdy dowiaduje się, że skarb został już skradziony przez słynnego artystę napadu na obcych Milesa Knightly’ego.

Rick następnie zbiera załogę, aby uzyskać wejście do HeistCon, aby zmierzyć się z Milesem. Zgadzają się na zakład, aby zobaczyć, kto może ukraść Crystal Skull of Horowitz pierwszy.

Miles ujawnia, że już ukradł Kryształową Czaszkę, rekrutując drużynę Ricka, ale Rick ujawnia, że z pomocą Heist-o-Tron przewidział plan Milesa i zahipnotyzował jego zespół, aby zamiast tego ukraść mu Kryształową Czaszkę. Następnie rozkazuje tłumowi HeistCon, który również został zahipnotyzowany przez Heist-o-Tron, aby ukradł HeistCon, co skutkuje śmiercią Milesa.

Heist-o-Tron następnie idzie nieuczciwych i zaczyna kraść planety, zmuszając Rick do zorganizowania drugiego zespołu, który obejmuje Pan Poopybutthole. Aby przeciwdziałać Heist-o-Tron, Rick buduje Rand-o-Tron, którego losowe instrukcje pomagają drużynie wytropić Heist-o-Tron.

Rick i Heist-o-Tron następnie dostać się do kłótni, czyj plan jest lepszy przed Heist-o-Tron zdaje sobie sprawę, doskonały napad jest ten, który nigdy nie zostanie napisany i autodestrukcji. Morty następnie udaje się do Netflix, aby przedstawić swój scenariusz napadu, ale traci motywację, gdy zdaje sobie sprawę, jak formulaic jego scenariusz jest.

Następnie okazuje się, że Rick zaaranżował całą przygodę z napadami, aby zakwasić Morty’ego na napady, aby nie dołączyć do Netflixa i kontynuować przygodę z Rickiem.