Rick and Morty s04e02

Rick and Morty s04e02 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"The Old Man and the Seat"

Reżyseria: Jacob Hair

Scenariusz: Michael Waldron

Rick wychodzi z domu do swojej osobistej toalety, ponieważ jest prywatnym pooperem. Podczas gdy Rick nie ma, Jerry nie słucha jego wyraźne instrukcje i prosi nowego stażysty Ricka Glootie do opracowania aplikacji dla niego.

Glootie rozwija aplikację do kojarzeń, którą Jerry nazywa „Lovefinderrz”, której rady jego użytkownicy, w tym Summer, impulsywnie śledzą, gdy aplikacja stale zmienia, z kim powinni być dopasowywany.

Beth próbuje zablokować relacje Summer ze względu na to, że wciąż jest niepełnolatka. Morty zmusza Glootie do zasuwania go i Jerry’ego do jego statku-matki, gdzie ujawniono, że gatunki Glootie planują użyć aplikacji, aby odwrócić uwagę ludzkości, gdy atakują Ziemię na jej wodę. Jerry przekonuje Glootie do pomocy, pokazując mu, że obie są uważane za niezgodne z nikim przez aplikację, a Glootie sabotuje aplikację, implementując ścianę reklam.

Tymczasem Rick dowiaduje się, że ktoś inny korzystał z jego toalety i tropi obcego biznesmena o imieniu Tony, który przyznaje się do winy i wskazuje, że obaj są prywatnymi pooperami, ponieważ pooping jest jedyną ilością kontroli, jaką czują w swoim życiu.

Pomimo wielu gróźb, Rick nigdy nie przechodzi przez zabicie Tony’ego, a kiedy umiera w wypadku, Rick zapewnia ojcu Tony’ego środki, aby go sklonować. Następnie okazało się, że Rick przygotował skomplikowaną holograficzną rutynę, która obraziłaby Tony’ego następnym razem, gdy korzystał z toalety.