Rick and Morty s04e01

Rick and Morty s04e01 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Edge of Tomorty: Rick Die Rickpeat"

Reżyseria: Erica Hayes

Scenariusz: Mike McMahan

Rick zabiera Morty’ego na obcą planetę, aby zebrać specjalne kryształy, które mogą pokazać posiadaczowi wszystkie możliwe przyszłe zgony, a Morty zabiera ją bez wiedzy Ricka. Widząc, że jedna z jego możliwych przyszłości umiera ze swoją jessicą, Morty zaczyna podejmować wszelkie działania, które doprowadziłyby do tej przyszłości, w wyniku czego nieumyślnie zabił Ricka.

Holograficzny Rick pojawia się i instruuje Morty’ego, aby zebrać DNA Ricka, aby mógł zostać sklonowany i zmartwychwstały. Widząc, że zgodnie z instrukcjami Holographic Rick nie da mu przyszłości, którą chce, Morty odmawia klonowania Ricka.

Tymczasem świadomość Ricka jest kierowana do klonów alternatywnego wszechświata Ricksa. Wszystkie alternatywne Ricks kończy się faszystowskie i wrogie z wyjątkiem Wasp Rick, który zgadza się pomóc.

Morty tymczasem powoduje chaos, gdy zabija wielu ludzi i używa specjalnego ferro-płynu, aby przekształcić się w cyborga obrzydliwości, aby dążyć do jego pożądanej przyszłości. Rick, Wasp Rick i Holographic Rick łączą siły, aby przywrócić Morty’ego do normy.

Ferro-płyn następnie wiąże się z Holographic Rick, powodując, że stał się wrogi i zmuszając Osę Ricka do zabicia go. Jerry i Beth są źli na Ricka, ale Morty bierze odpowiedzialność za szkody, które wyrządził. Rick i Morty zgadzają się dzielić odpowiedzialność za przyszłe przygody.