Rick and Morty s03e06

Rick and Morty s03e06 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Rest and Ricklaxation"

Reżyseria: Anthony Chun

Scenariusz: Tom Kauffman

Po sześciodniowej przygodzie z kosmosem, która pozostawia ich na skraju załamania psychicznego, Rick i Morty postanawiają spędzić trochę czasu w obcym spa, gdzie używają maszyny, która wyodrębnia negatywne cechy osobowości danej osoby. Jednak bez wiedzy Ricka i Morty’ego, cechy te są transponowane do toksycznych fizycznych odpowiedników, charakteryzujących się arogancją Ricka i wstrętem Morty’ego.

Z drugiej strony, Clean Rick staje się bardziej rozważny, a pewność siebie Clean Morty szybuje, co pozwala mu zacząć spotykać się z dziewczynami. Jednak, efektem ubocznym jest to, że zarówno Clean Rick i Morty skutecznie tracą zdolność do tworzenia emocjonalnych załączników. Przysięgając zemstę na Clean Rick, Toxic Rick bierze Toxic Morty, wyłamuje się z maszyny i używa wieży światła księżyca, aby przerobić całą Ziemię w toksyczną wersję siebie.

Clean Rick powraca do sytuacji, zatruwając Toxic Morty, prawidłowo wywniąc, że prawdziwy Rick uznał swoje współczucie dla Morty’ego za słabość, co oznacza, że Toxic Rick odziedziczył tę cechę. Toxic Rick ze złością łączy się z Clean Rickiem, aby uratować Toxic Morty’ przywrócić prawdziwego Ricka.

Clean Morty unika łączenia się z jego toksycznym odpowiednikiem i żyje jako makler w Nowym Jorku. Rick śledzi go z pomocą Jessiki i przywraca porządek, ponownie wstrzykując Toxic Morty’ego z powrotem do Clean Morty.