Rick and Morty s03e05

Rick and Morty s03e05 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"The Whirly Dirly Conspiracy"

Reżyseria: Juan Meza-León

Scenariusz: Ryan Ridley

Aby wzmocnić poczucie własnej wartości Jerry’ego, Rick zabiera go na przygodę na prośbę Morty’ego. Odwiedzają nieziemską kurort w dziedzinie nieśmiertelności, więc Jerry nie zostanie skrzywdzony podczas podróży. Jerry spotyka Risotto Groupona, kosmitę, który obwinia Ricka za uzurpowanie sobie królestwa.

Risotto zaciąga Jerry’ego do spisku, aby zabić Ricka, ale Jerry wycofuje się po tym, jak Rick przeprasza za zrujnowanie jego małżeństwa. Próba nie powiedzie się, a Rick zdaje sobie sprawę z zaangażowania Jerry’ego, wywołując monolog, oskarżając Jerry’ego o celowe działanie bezradne wobec winy innych, aby mu pomóc, na przykład sprawiając, że Beth czuła, że jest zobowiązana do poślubienia go.

Po tym, jak Rick zabija Risotto, łagodzi swój stosunek do Jerry’ego, ale nie chce pozwolić mu wrócić do rodziny. Tymczasem Summer zajmuje się również kwestiami samooceny. Jej chłopak, Ethan, zostawia ją dla większej dziewczyny, a Summer próbuje powiększyć własne piersi za pomocą jednego z urządzeń Ricka. Jej cel jest wyłączony, a ona rośnie do dziwacznych rozmiarów.

Morty chce wezwać Ricka o pomoc, ale Beth odmawia. Arogancko próbuje udowodnić swoją własną wartość, Beth wielokrotnie nie rozwiązuje problemu i kończy się toczeniem Summer inside-out. Beth zostaje następnie oszukana, aby zwolnić trzech drobnych pracowników pomocy technicznej, którzy zostali uwięzieni w maszynie, gdy wzywa do pomocy technicznej.

Lato znika na kempingu ona i Ethan mieli iść, jeszcze na zewnątrz. Beth odwraca się od środka i rozmawia z Summer. Gdy Morty dowie się, jak działa maszyna, przywraca rozmiar Summer i złośliwie używa go do deformacji Ethana w akcie zemsty.