Rick and Morty s03e03

Rick and Morty s03e03 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Pickle Rick"

Reżyseria: Anthony Chun

Scenariusz: Jessica Gao

Rick zamienia się w marynatę, aby wydostać się z udziału w terapii rodzinnej usankcjonowanej przez szkołę, ale Beth bierze serum Ricka, które powróci transformację. Pozostawiony sam sobie, Rick w końcu toczy się w otwartym drenażu kanalizacyjnym, gdzie udaje mu się manipulować układem nerwowym martwych płoci i szczurów, aby zbudować sobie mobilny egzoszkielet, z dodatkiem broni, takiej jak maszynki do golenia i wiertarki.

Nieświadomie ucieka do zagranicznej agencji rządowej. Strażnicy próbują zabić Ricka, na rozkaz dyrektora agencji, ale Rick zabija ich wszystkich. W tym procesie Rick walczy i ostatecznie zaprzyjaźnia się z więźniem o imieniu Jaguar.

Rick zmienia zdanie i postanawia wziąć udział w sesji terapeutycznej, przybywając pod koniec. Dr Wong daje jej diagnozę, zauważając, że Rick tworzy relacje, które karzą emocje i wrażliwość. W drodze do domu, Rick przeprasza Beth za jej zwodzenie i używa surowicy, aby ponownie obrócić człowieka. Morty i Summer chcą nadal widzieć dr Wonga, ale Rick i Beth je ignorują.