Rick and Morty s03e01

Rick and Morty s03e01 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"The Rickshank Rickdemption"

Reżyseria: Juan Meza-León

Scenariusz: Mike McMahan

Rick jest przesłuchiwany za pośrednictwem łącza umysł-komputer, wewnątrz galaktycznego więzienia federalnego. Summer i Morty próbują go uratować, ale zostali schwytani przez SEAL Team Ricks, którzy zabierają ich do Cytadeli Ricks i postanawiają zamordować Ricka.

Po powrocie do więzienia Rick sztuczki zarówno agentów federalnych i jego aspirujących zabójców, zmieniając ciała z nimi. Następnie teleportuje całą Cytadelę do więzienia federalnego, co wywołało ogromną bitwę. Pośród zamieszania Rick ratuje Morty’ego i Summera i używa mainframe Federacji Galaktycznej, aby uczynić swoją walutę bezwartościową.

Federacja popada w chaos i upada w wyniku, a kosmici opuszczają Ziemię. Rick, Morty i Summer wracają do domu, gdzie Jerry daje Beth ultimatum do wyboru między nim a Rickiem. Beth wybiera Ricka i para decyduje się na rozwód.

Po ustanowieniu nowego status quo, Rick wyjawia Morty’emu, że jego ukrytym motywem było stać się jego de facto męskim wpływem i zemścić się na Jerry’m za grożenie mu, że zwróci się do władz. To eskaluje do monologu, koncentruje się wokół pragnienia Ricka, aby znaleźć więcej wycofanego sosu McDonald’s Szechuan, produkt promocyjny do filmu Mulan 1998.