Rick and Morty s02e06

Rick and Morty s02e06 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"The Ricks Must Be Crazy"

Reżyseria: Dominic Polcino

Scenariusz: Dan Guterman

Latający samochód Ricka nie wystartuje, więc on i Morty badają problem. Bateria samochodu zawiera miniaturowy wszechświat, z którego Rick kradnie energię elektryczną. W środku Zeep Xanflorp, najlepszy naukowiec tego wszechświata, stworzył drugi miniaturowy wszechświat w tym samym celu.

Rick, Morty i Zeep są pozostawieni w trzecim miniaturowym uniwersum, gdy pilot popełnia samobójstwo i niszczy swój statek. Rick i Zeep nieustannie walczą, a Morty porzuca ich i staje się rodzimym wodzem. Morty zmusza obu naukowców do współpracy w celu ucieczki. Po wyjściu z wszechświata, Rick zdaje sobie sprawę, że Zeep chce uwięzić go i Morty’ego.

Podczas ucieczki, Rick ujawnia, że Morty może w razie potrzeby zamienić się w samochód. Ostatecznie Rick i Morty opuszczają baterię, zatrzymując Zeepa. Zeep jest zmuszony do zaprzestania jego miniaturowe badania wszechświata jego ludzie wznowić generowanie energii elektrycznej, aby zapobiec Rick przed zniszczeniem ich wszechświata.

Tymczasem Summer czeka w latającym samochodzie, gdzie używa przemocy, aby „zachować lato bezpieczne” od obcych, podczas gdy ona protestuje. Jednak jest skutecznie ułaskawiony, gdy przygotowuje traktat pokojowy, kończąc wojnę człowiek-pająk, który istniał w tej alternatywnej rzeczywistości. W rezultacie lody stają się podawane z muchami, aby odwołać się do pająków.