Rick and Morty s02e04

Rick and Morty s02e04 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Total Rickall"

Reżyseria: Juan Meza-León

Scenariusz: Mike McMahan

Obce pasożyty roślin fałszywych wspomnień w umysłach rodziny Smith i udawać, że są przyjaciółmi i członkami rodziny. Za każdym razem, gdy rodzina wspomina przeszłość, obcy rozmnażają się. Rodzina nie potrafi odróżnić prawdziwych ludzi od kosmitów, więc w końcu nie mogą sobie nawet ufać.

Aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się, Rick blokuje dom. Na początku jedynym obcym prezentem jest fałszywy „Wujek Steve”; Wkrótce dołączają do nich inni kosmici, w tym kuzyn Nicky, Sleepy Gary (który pozuje jako mąż Beth i kochanka Jerry’ego), lokaj rodzinny Pan Beauregard, Frankenstein’s Monster, mówiący ołówek o nazwie Pencilvester, Tinkles The Fairy Lamb itp.

Pan Poopybutthole jest niezwykłym żółtym stworzeniem, które nie pojawiło się w żadnym poprzednim odcinku, ale wydaje się być wieloletnim przyjacielem. W końcu Morty odkrywa, że pasożyty mogą tworzyć tylko pozytywne wspomnienia, pozwalając rodzinie Smithów potwierdzić istnienie i zabić wszystkich kosmitów. Beth pomylił pana Poopybutthole dla pasożyta i strzela do niego.