Rick and Morty s02e03

Rick and Morty s02e03 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Auto Erotic Assimilation"

Reżyseria: Bryan Newton

Scenariusz: Ryan Ridley

Rick próbuje zrabować uszkodzony statek kosmiczny z Morty’ego i Summer’a. Odnajdują Unity, umysł ula i byłego kochanka Ricka. Planuje w końcu przyswoić cały wszechświat. Beta 7 to męski umysł ula, który ma sympatię do Jedności, którą odrzuca. Na planecie całkowicie zasymilowanej przez Unity, to i Rick mają imprezy, uprawiają seks, piją i używają razem narkotyków.

W świetle całej uczty, traci kontrolę, a planeta pozostaje niechlujna i nieuprzejma. Lato uważa asymilację za nieetyczną, dopóki ona i Morty nie będą świadkami, że niektórzy mieszkańcy odzyskają swoją tożsamość i rozpoczną wojnę wyścigową. Ostatecznie Unity postanawia opuścić Ricka dla własnego dobra. Tymczasem Beth i Jerry znajdują sekretny podziemny pokój z potworem przypominającym ślimaka.

Para ma argument, w którym Jerry oskarża Ricka, a Beth próbuje bronić swojego ojca. Potwór uwalnia się od łańcuchów i oskarża Beth i Jerry’ego o najgorszy związek, jaki kiedykolwiek widział. Zdenerwowany Beth konfrontuje się z wyraźnie zmartwionym Rickiem, który próbuje popełnić samobójstwo w garażu, ale nie.