Rick and Morty s01e07

Rick and Morty s01e07 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Raising Gazorpazorp"

Reżyseria: Jeff Myers

Scenariusz: Eric Acosta & Wade Randolph

W lombardzie w kosmosie Rick kupuje Morty’ego seks-robota. Wkrótce potem robot wyobraża sobie obce hybrydowe dziecko Morty’ego, którego nazywa Morty Jr. Rick i Summer udają się na planetę pochodzenia robota seksualnego, Gazorpazorpa, aby znaleźć lepiej dopasowanych rodziców dla Morty’ego Jr. Po odkryciu, że samice Gazorpazorpian są dominującą płcią na świecie, Rick i Summer dowiadują się, że samce tego gatunku dojrzewają w ciągu zaledwie kilku dni i są z natury niezwykle gwałtowne.

Kobiety Gazorpazorpian aresztowania Rick ze względu na jego otwarte misogony i grożą wykonać zarówno go i Lato ujawnia jej modny top został wykonany przez mężczyznę, przekonując ich, aby pozwolić im odejść. Tymczasem szybkie starzenie się Morty’ego Jr. wywiera presję na Morty’ego, aby próbował go podnieść. Obawiając się swoich agresywnych instynktów, Morty trzyma Morty’ego Jr. w środku, mówiąc mu, że powietrze na zewnątrz jest trujące.

Jednak izolacja powoduje, że Morty Jr. staje się buntowniczy. Kiedy zdaje sobie sprawę, że Morty okłamał go o powietrzu, wdaje się w bójkę z Morty’ego, dopóki Rick nie przyjedzie i przygotowuje się do zabicia Morty’ego Jr. Morty’ego na drodze broni Ricka, mówiąc mu, że nadal kocha Morty’ego Jr. Morty Jr. postanawia wyprowadzić się i żyć na własną rękę, kierując swoją agresję do twórczej sztuki.