Rick and Morty s01e05

Rick and Morty s01e05 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Meeseeks and Destroy"

Reżyseria: Bryan Newton

Scenariusz: Ryan Ridley

Po zabiciu śmiertelnych wrogów w alternatywnym wymiarze, Morty skarży się, że przygody Ricka są zbyt niebezpieczne i traumatyczne. Prowadzi ich to do „Jack and the Beanstalk” przygoda typu, gdzie Morty jest za. Postanawia ukraść skarb olbrzyma i przekazać go mieszkańcom wioski. Gigant umiera przez przypadek, Rick i Morty są oskarżeni o morderstwo, ale ostatecznie są uniewinnieni.

Rick i Morty następnie zejść z królestwa fasoli Giantstalk i zatrzymać się w bajkowym pubie w drodze w dół. Tam król Jellybean próbuje zgwałcić Morty’ego, ale Morty ucieka. Rick wygrywa pieniądze grając w pokera i daje go do mieszkańców wsi. Gdy Rick i Morty opuszczają ten wymiar, Rick zabija króla Jellybeana, po tym, jak zorientował się, że próbował zgwałcić Morty’ego. Tymczasem Beth, Summer i Jerry używają „Meeseeks Box” Ricka, aby zrodzić Meeseeks, niebieskie stworzenia, które spełniają jedną prośbę, a następnie eksplodują. Jerry przywołuje jednego Meeseeksa, aby pomóc mu poprawić swoją grę w golfa i spędza trochę czasu na treningu, bez skutecznie. Meeseeks wzywa ich do pomocy, co powoduje coraz większy tłum sfrustrowanych Meeseeks.

Postanawiają zabić Jerry’ego, ale biorąc pod uwagę ostatnią szansę, ostatecznie pokazuje, że jego umiejętności rzeczywiście się poprawiły, a Meeseeks chętnie znikną.