Rick and Morty s01e03

Rick and Morty s01e03 PL Online [CDA] ENG Napisy / Dubbing

"Anatomy Park"

Reżyseria: John Rice

Scenariusz: Eric Acosta & Wade Randolph

W Boże Narodzenie, Rick wysyła Morty wewnątrz ciała bezdomnego człowieka, aby uratować swoje życie (parodia Fantastic Voyage). Wewnątrz ciała mężczyzny znajduje się mikroskopijna obudowa o nazwie Anatomy Park (parodia Parku Jurajskiego), w której mieszczą się różne śmiertelne choroby, które uciekają z ich pomieszczeń.

Morty i jeden z pracowników parku, Annie, uciekają przed szalejącymi chorobami, gdy zabijają resztę personelu bazy. Rick ratuje ich, powiększając ciało bezdomnego, a następnie niszcząc je w eksplozji. Po powrocie do domu rodzinnego rodzice Jerry’ego odwiedzają, a rodzina próbuje związać się bez urządzeń elektronicznych. Jerry jest przerażony odkryciem, że jego rodzice postanowili eksperymentować w poliamory.

Ciekawostka: Rick kontaktuje Annie i jej innych nowych współpracowników wewnątrz jego nowego pacjenta ciała i jak mówią o jego „Piraci z Trzustki ” jazdy (ku niechęci Ricka, ponieważ jest wrażliwy na temat jego jazdy, ponieważ jest to jego pomysł). Rick zawiesza się na nich tylko po to, aby postępować z rant i obelgi, również ujawniając chłopaka Summer Ethan jako nowy gospodarz Anatomy Park.