Ralph Demolka w Internecie [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Ralph Demolka w Internecie
[CDA] Online Cały Film Lektor PL

Ralph Demolka w Internecie to amerykańska komedia animowana komputerowo 3D z 2018 roku wyprodukowana przez Walt Disney Animation Studios i dystrybuowana przez Walt Disney Pictures. Jest to kontynuacja filmu Wreck-It Ralph z 2012 roku i 57 pełnometrażowego filmu animowanego Disneya. Film wyreżyserowali Rich Moore i Phil Johnston (którzy napisali scenariusz z Pamelą Ribon), a producentem wykonawczym byli John Lasseter, Chris Williams i Jennifer Lee. [A] Zawiera głos Johna C. Reilly’ego, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Jane Lynch i Ed O’Neill (powracają do swoich ról z pierwszego filmu), a Alan Tudyk powraca, aby zagrać głos nowej postaci i nowych członków obsady, w tym Gal Gadot, Taraji P. Henson i Alfred Molina.

Pierwsze dyskusje na temat kontynuacji Wreck-It Ralph rozpoczęły się w październiku 2012 roku, a nowa część przeszła przez trzy różne scenariusze, zanim filmowcy zdecydowali się na ostateczną fabułę. Kiedy film został oficjalnie ogłoszony w czerwcu 2016 r. Jako Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2, większość oryginalnej obsady potwierdziła, że podpisali kontrakt, a nowi członkowie obsady zostali dodani w 2018 r.

Jest to pierwsza kontynuacja filmu animowanego Walt Disney Animation Studios, która została stworzona przez zespół scenarzystów i reżyserów oryginalnego filmu i jest to pierwsza kontynuacja studia od czasu Kubusia Puchatka z 2011 roku. [7]

Ralph Breaks the Internet miał swoją światową premierę w El Capitan Theatre w Los Angeles w Kalifornii 5 listopada 2018 r. I został wydany w Stanach Zjednoczonych 21 listopada 2018 r. Film zarobił ponad 529 milionów dolarów na całym świecie i uzyskał głównie pozytywne recenzje krytyków, którzy nazywali go „godnym następcą” i chwalili animację, humor, postacie i fabułę, a także wokalne wykonania Reilly’ego i Silvermana.

Film był nominowany do nagrody za najlepszy film animowany na 91. ceremonii rozdania Oscarów, 76. Złotego Globu i 24. Critics ‚Choice Awards, tracąc wszystkie trzy na rzecz Spider-Mana: Into the Spider-Verse.