Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Home » Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
  • Kraj: USA
  • Data premiery: 7 maja 2011 (świat)
  • Długość: 2 godz. 17 min.
  • Gatunek: fantasy

Kapitan Jack Sparrow poszukuje słynnej Fontanny Młodości. Na swojej drodze spotyka piękną Angelicę i okrutnego Czarnobrodego. Więcej Mniej

Więcej o filmie „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (ang. Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) – amerykański film przygodowy fantasy w reżyserii Roba Marshalla, czwarta odsłona z serii Piraci z Karaibów. Scenariusz do filmu napisali Ted Elliott i Terry Rossio. Muzykę do filmu skomponowali Hans Zimmer i Rodrigo y Gabriela, natomiast autorem zdjęć jest Dariusz Wolski. Producentem filmu jest Jerry Bruckheimer. W filmie wystąpili m.in. Johnny Depp jako Kapitan Jack Sparrow, Geoffrey Rush jako Kapitan Hektor Barbossa, Penélope Cruz jako Angelica oraz Ian McShane jako Czarnobrody. Fabuła filmu opowiada o tym, jak Kapitan Jack Sparrow, do którego dołącza później Angelika, wyruszają w podróż w poszukiwaniu Fontanny Młodości, którą pragnie znaleźć również słynny i legendarny pirat Czarnobrody.

Fabuła filmu została oparta na powieści Na Nieznanych Wodach z 1988 roku autorstwa Tima Powersa.

Oficjalna światowa premiera produkcji Jerry’ego Bruckheimera odbyła się 20 maja 2011 roku na terenie USA. Również w Polsce pierwszy kinowy pokaz filmu odbył się 20 maja 2011.

W wybranych kinach produkcja jest dostępna w wersji 3D.

Zobacz podobne do „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”: