Iniemamocni 2 [CDA] Online Cały Film PL Dubbing

Iniemamocni 2 [CDA] Online Cały Film PL Dubbing

Iniemamocni 2 to amerykański film animowany komputerowo o superbohaterach z 2018 roku, wyprodukowany przez Pixar Animation Studios i wydany przez Walt Disney Pictures. Napisany i wyreżyserowany przez Brada Birda, jest kontynuacją The Incredibles (2004) i drugą pełnometrażową odsłoną serii. Historia opowiada o rodzinie Parr, która próbuje przywrócić zaufanie opinii publicznej do superbohaterów, jednocześnie równoważąc ich życie rodzinne, tylko po to, aby walczyć z nowym wrogiem, który stara się obrócić ludność przeciwko wszystkim superbohaterom. 

Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell i Samuel L. Jackson wcielają się ponownie w role z pierwszego filmu; nowi w obsadzie to Huckleberry Milner, Bob Odenkirk, Catherine Keener i Jonathan Banks. Michael Giacchino powrócił, aby skomponować muzykę.

Po sukcesie Iniemamocni, Bird odłożył prace nad kontynuacją prac nad innymi filmami. Próbował odróżnić scenariusz od filmów o superbohaterach i seriali telewizyjnych o superbohaterach wydanych od czasu pierwszego filmu, koncentrując się raczej na dynamice rodziny niż na gatunku superbohaterów.

Incredibles 2 miał premierę w Los Angeles 5 czerwca 2018 r., A kinowa premiera odbyła się w Stanach Zjednoczonych 15 czerwca 2018 r. W formatach Disney Digital 3D, Dolby Cinema, IMAX, IMAX 3D i 4DX. Film otrzymał w dużej mierze pozytywne recenzje i pochwały za animację, humor, scenariusz i muzykę. Film zarobił 182,7 miliona dolarów w weekend otwarcia, ustanawiając rekord najlepszego debiutu dla filmu animowanego, i zarobił ponad 1,2 miliarda dolarów na całym świecie, co czyni go czwartym najbardziej dochodowym filmem 2018 roku, czwartym najbardziej dochodowym filmem animowanym ( za wersją The Lion King, Frozen II i Frozen z 2019 roku) i 18. najbardziej dochodowym filmem wszechczasów, a także trzecim filmem Pixara, który zarobił 1 miliard dolarów po Finding Dory i Toy Story 3. 

Iniemamocni 2 zostali nazwani przez National Board of Review jako najlepszy film animowany 2018 roku. Film był nominowany do nagrody dla najlepszego filmu animowanego na 76. Złotych Globach i 91. Oscara, przegrywając oba z Spider-Manem: Into the Spider-Verse.