Duże dzieci [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Home » Duże dzieci [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: Grown Ups
  • Kraj: USA
  • Data premiery: 24 czerwca 2010 (świat)
  • Długość: 1 godz. 42 min.
  • Gatunek: komedia

Piątka przyjaciół z dzieciństwa spędza razem ze swoimi rodzinami weekend w domku nad jeziorkiem. Podczas pobytu wracają do dawnych wspomnień i pokazują pociechom, jak się kiedyś bawiono. Więcej Mniej

Więcej o filmie „Duże dzieci”

Duże dzieci – telewizyjny program rozrywkowy, (talk-show) wyprodukowany przez Telewizję Polską i Kuman Art, który ruszył jesienią 2005 roku na antenie TVP2. Twórcą, autorem scenariusza i reżyserem programu jest Leszek Kumański.

Jego głównymi bohaterami są dzieci w wieku 6–9 lat, które podpytywane przez Wojciecha Manna wypowiadają się na rozmaite, często bardzo trudne tematy. Wypowiedziom przysłuchują się specjalnie zaproszeni goście, którzy później ujawniają się przed dziećmi, odpowiadają na pytania. Współprowadzący – Katarzyna Stoparczyk.

Od sezonu 2006/2007, program był wzbogacony o dwie dodatkowe sekcje: Przedszkolaki z naszej paki (w ramach której prezentowane były nagrane wcześniej wypowiedzi przedszkolaków na poruszane w programie zagadnienia) oraz Lustracja (podczas której rodzice jednego z dziecięcych bohaterów opowiadali o nim i wpływie, jaki wywarł na niego udział w programie).

Zobacz podobne do „Duże dzieci”: