Ant-Man i Osa [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Home » Ant-Man i Osa [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: Ant-Man and the Wasp
  • Kraj: USA
  • Data premiery: 25 czerwca 2018 (świat)
  • Długość: 1 godz. 58 min.
  • Gatunek: akcja

Ant-Man i Osa próbują odkryć tajemnice przeszłości doktora Hanka Pyma i Hope van Dyne. Więcej Mniej

Więcej o filmie „Ant-Man i Osa”

Ant-Man i Osa (oryg. Ant-Man and the Wasp) – amerykański fantastycznonaukowy film akcji z 2018 roku na podstawie komiksów o superbohaterach Ant-Man i Wasp wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię filmu odpowiadał Peyton Reed na podstawie scenariusza Chrisa McKenny, Erika Sommersa, Paula Rudda, Andrew Barrera i Gabriela Ferrariego. Tytułowe role zagrali Paul Rudd i Evangeline Lilly, a obok nich w głównych rolach wystąpili: Michael Peña, Walton Goggins, Bobby Cannavale, Judy Greer, Tip „T.I.” Harris, David Dastmalchian, Hannah John-Kamen, Abby Ryder Fortson, Randall Park, Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne i Michael Douglas.

W filmie Scott Lang (Ant-Man) łączy siły z Hope Van Dyne (Osa) i wspólnie otrzymują nową misję od Hanka Pyma, podczas której odkrywają sekrety z przeszłości.

Ant-Man i Osa wchodzi w skład III Fazy Marvel Cinematic Universe, jest to dwudziesty film należący do tej franczyzy i stanowi on część jej pierwszego rozdziału zatytułowanego The Infinity Saga. Jest on kontynuacją filmu Ant-Man z 2015 roku. Trzeci film, Ant-Man and the Wasp: Quantumania, zapowiedziany został na 2023 rok.

Światowa premiera filmu miała miejsce 25 czerwca 2018 roku w Los Angeles. W Polsce zadebiutował on 3 sierpnia tego samego roku. Przy budżecie 162 milionów dolarów Ant-Man i Osa zarobił prawie 623 miliony dolarów. Otrzymał on również pozytywne oceny od krytyków.

Zobacz podobne do „Ant-Man i Osa”: