Aniołki Charliego [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Home » Aniołki Charliego [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: Charlie’s Angels
  • Kraj: USA
  • Data premiery: 30 października 2019 (świat)
  • Długość: 1 godz. 58 min.
  • Gatunek: komedia

Na zlecenie Charliego dwa doświadczone Aniołki łączą siły z nową rekrutką i podróżują po świecie, chroniąc rewolucyjny wynalazek przed wpadnięciem w niepowołane ręce. Więcej Mniej

Więcej o filmie „Aniołki Charliego”

Aniołki Charliego (oryginalny tytuł: Charlie’s Angels) – jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych w historii, który bił rekordy powodzenia w drugiej połowie lat 70. Pomysłodawcami tego serialu byli: Aaron Spelling i Leonard Goldberg.

Serial kręcono w latach 1976-1981 (przez 5 sezonów). W tym czasie zrealizowano 115 odcinków, po 45 do 60 minut każdy. Jego fabuła opierała się na niezwykle prostym i zarazem odważnym założeniu: trzy atrakcyjne dziewczyny walczą z przestępcami. Aniołki propagowały obraz kobiety nie tylko inteligentnej, silnej, zdecydowanej i samowystarczalnej, ale także fizycznie sprawnej, a nawet agresywnej, umiejącej obchodzić się z bronią. Walorem serialu były fryzury lat 70., pozostające w nieustających łaskach dyktatorów mody – włos długi, cieniowany, długa także grzywka, a wszystko modelowane na szczotce w kierunku od twarzy. Do tego spodnie tzw. dzwony, kozaki i pulowery.

Zobacz podobne do „Aniołki Charliego”: