American Pie: Zjazd absolwentów [CDA] Online Cały Film Lektor PL

Home » American Pie: Zjazd absolwentów [CDA] Online Cały Film Lektor PL

 

  • Tytuł oryginalny: American Reunion
  • Kraj: USA
  • Data premiery: 4 kwietnia 2012 (świat)
  • Długość: 1 godz. 53 min.
  • Gatunek: komedia

Dziesięć lat po skończeniu liceum czterech kumpli spotyka się na zjeździe absolwentów. Okazuje się, że ani czas, ani doświadczenia życiowe nie zmieniły ich nawyków. Więcej Mniej

Więcej o filmie „American Pie: Zjazd absolwentów”

American Pie: Zjazd absolwentów (ang. American Reunion) – amerykański film komediowy z 2012 roku w reżyserii Jona Hurwitza i Haydena Schlossberga, ósmy film z popularnej serii American Pie.

Latem, 1999 mury szkoły East Great Falls High w małym miasteczku w Michigan opuścił kolejny rocznik. Świeżo upieczeni absolwenci, pełni pomysłów i energii, wchodząc w dorosłe życie, chcieli zakładać rodziny, robić kariery, podbijać świat. Po ponad 10 latach spotykają się na szkolnym zjeździe. Podczas przedłużonego weekendu odkrywają, że mimo upływu czasu i odległości jaka ich podzieliła, łącząca ich przyjaźń przetrwała. Jim i Michelle mają dziecko i problemy związane z brakiem seksu. Stifler, który w szkole zajmował się głównie organizowaniem imprez, jest teraz pracownikiem tymczasowym, nękanym przez faceta, któremu kiedyś dokuczał. Nie ma już kontaktu z przyjaciółmi i jest trochę samotny. Oz odniósł sukces jako sprawozdawca sportowy i wziął udział w programie tanecznym z udziałem celebrytów. Ma piękną dziewczynę, ale w domu czuje się trochę nieswojo. Kevin, chociaż jest szczęśliwym mężem czuje się jak gospodyni domowa, której ulubionym programem jest „The Real Housewives”. Potrzebuje emocji, które może mu zapewnić właśnie weekendowy zjazd absolwentów, bo jest okazją do snucia wspomnień z młodzieńczych lat i świetnej zabawy. Spokojne spotkanie wymyka się jednak spod kontroli.

Zobacz podobne do „American Pie: Zjazd absolwentów”: